اعلامات

کمپینگ جنگل های نای انگیز


جاذبه های تور: جنگل های زیبای لفور، هفت آبشار، اسکلیم رود، آبشار آهکی ، دریاچه لفور

مبلغ تور : 640 هزار تومان

تاریخ رفت : 1400/02/01

ساعت : 22:00 شب

وسیله نقلیه : میدل‌باس با نصف ظرفیت و رعایت فاصله گذاری

وعده های غذایی : 1 صبحانه

اقامت : 1 شب کمپینگ در چادر طبیعتگردی به دور از امکانات

سایرخدمات : تیم راهنمای مجرب، بیمه، امکان کرایه چادر وجود دارد.

درجه سختی : 3 از 6 معادل طبیعتگردی نسبتا سنگین
در میان شن‌های کویر در زمان‌های دور، از خشت و گل قلعه‌ای عظیم جوانه زد که سالیان سال زندگی را در این سرزمین خشک برای ساکنانش ممکن می‌کرد، این قلعه زمانی دیواری بود برای دفاع از خاکی که خانه خود می‌دانستند و گاه مامن یاغیانی بود که آرامش را از کاروانیان می‌ربودند.
در این روزها قرار است دل به آسمان شب بدهیم و گوش به نجوای باد تا داستان‌های قرن‌ها پیش را در آن زمزمه کند.
اطلاعات تکمیلی
قیمت این تور: 1,360,000 تومان
تاریخ و زمان حرکت: 1 فروردین، 23:00 شامگاه
تاریخ و زمان بازگشت: 4 فروردین، حدود 22:00 شب
مدت سفر و مرخصی: سه و نیم روز
مکان حرکت: میدان آرژانتین
وسیله نقلیه: وسیله نقلیه توریستی VIP ( ون VIP کم تعداد یا اتوبوس VIP 30 با فاصله گذاری)
اقامت: 2 شب اقامتگاه بوم گردی زیبا
شهرهای نزدیک به مقصد: شهرهای کنگاور، بیستون، کرند، سر پل ذهاب و قصر شیرین
درجه سختی: 2 از 6 کوهپیمایی معادل طبیعتگردی سبک
وعده های غذایی تور: 3 صبحانه، 1 ناهار، 2 شام
سایر خدمات تور: تیم راهنمای مجرب، ورودیه ها، بیمه تا سقف 300 میلیون تومان.
برنامه سفر
روز اول: بامداد با وسیله نقلیه از طریق جاده چالوس به سمت مازندران می رویم. در رستورانی بین راه صبحانه را نوش جان می کنیم.با رسیدن به چالوس کوله یکروزه مان را برداشته و وسیله نقلیه را ترک می کنیم پیاده روی یک ساعت و سی دقیقه ای در مسیر کم شیب برای دیدن مرداب خواهیم داشت. پس از صرف ناهار و بازدید از مرداب به سمت وسیله نقلیه اصلی بازگشته و با خاطراتی خوش رهسپار تهران می شویم.
روز دوم:بامداد با وسیله نقلیه از طریق جاده چالوس به سمت مازندران می رویم. در رستورانی بین راه صبحانه را نوش جان می کنیم.با رسیدن به چالوس کوله یکروزه مان را برداشته و وسیله نقلیه را ترک می کنیم پیاده روی یک ساعت و سی دقیقه ای در مسیر کم شیب برای دیدن مرداب خواهیم داشت. پس از صرف ناهار و بازدید از مرداب به سمت وسیله نقلیه اصلی بازگشته و با خاطراتی خوش رهسپار تهران می شویم.
روز سوم:بامداد با وسیله نقلیه از طریق جاده چالوس به سمت مازندران می رویم. در رستورانی بین راه صبحانه را نوش جان می کنیم.با رسیدن به چالوس کوله یکروزه مان را برداشته و وسیله نقلیه را ترک می کنیم پیاده روی یک ساعت و سی دقیقه ای در مسیر کم شیب برای دیدن مرداب خواهیم داشت. پس از صرف ناهار و بازدید از مرداب به سمت وسیله نقلیه اصلی بازگشته و با خاطراتی خوش رهسپار تهران می شویم.
روز چهارم:بامداد با وسیله نقلیه از طریق جاده چالوس به سمت مازندران می رویم. در رستورانی بین راه صبحانه را نوش جان می کنیم.با رسیدن به چالوس کوله یکروزه مان را برداشته و وسیله نقلیه را ترک می کنیم پیاده روی یک ساعت و سی دقیقه ای در مسیر کم شیب برای دیدن مرداب خواهیم داشت. پس از صرف ناهار و بازدید از مرداب به سمت وسیله نقلیه اصلی بازگشته و با خاطراتی خوش رهسپار تهران می شویم.
روز پنجم:بامداد با وسیله نقلیه از طریق جاده چالوس به سمت مازندران می رویم. در رستورانی بین راه صبحانه را نوش جان می کنیم.با رسیدن به چالوس کوله یکروزه مان را برداشته و وسیله نقلیه را ترک می کنیم پیاده روی یک ساعت و سی دقیقه ای در مسیر کم شیب برای دیدن مرداب خواهیم داشت. پس از صرف ناهار و بازدید از مرداب به سمت وسیله نقلیه اصلی بازگشته و با خاطراتی خوش رهسپار تهران می شویم.
لوازم مورد نیاز و تجهیزات ضروری
[wp-svg-icons icon="warning" wrap="i"] تجهیزات ضروری:
شناسنامه یا کارت ملی/// کفش طبیعتگردی سبک/// 1 جفت باتون/// کوله یکروزه /// قمقمه آب/// لوازم شخصی/// ناهار سبک/// لیوان/// زیرانداز انفرادی///

[wp-svg-icons icon="signup" wrap="i"] لوازم مورد نیاز:
عینک/// ضد آفتاب/// بالش دور گردنی/// دوربین عکاسی/// تنقلات///