درباره ما

چهارفصل ایران

مجموعه "چهارفصل ایران" با هدف ایرانگردی پرمحتوا شکل یافته است. مجموعه ایست با هویت سفر، اجرای بی واسطه، تجمیع فعالیتهای خرد، بنا شده بر شالوده آژانس های گردشگری عضو، راهنمایان گردشگری باتجربه و همسفران پایه یا گاه به گاهش.
اکنون "چهارفصل ایران" حاصل تجمیع بخش ایرانگردی دو شرکت خدمات مسافرتی با سابقه است.

شرکت خدمات مسافرتی هیلداسیر

شرکت خدمات مسافرتی چاوش جهان سیر

این دفاتر علی رقم سابقه بسیار طولانی و مستقل ارایه خدمات در زمینه های گردشگری خروجی، ویزا، سفرهای هوایی و انواع دیگر خدمات متداول، برای اجرای تورهای ایرانگردی با محتوا و بی واسطه برای ایرانیان، شکل دهی و عضویت در مجموعه "چهارفصل ایران" را راهکاری کارآمد یافتند. چهارفصل مجموعه ایست نوپا، جوان و امیدوار توسعه با آغوش گشاده برای اعضا و دوستان جدید. این آمادگی را دارد تا با دیگر شرکتهای خدمات گرشگری بر اساس مرامنامه داخلی چهارفصل ایران، برهم نهی انجام داده و توان خود را در برگزاری تورهای مستقیم و بی واسطه افزایش دهد.
"چهارفصل ایران" با تکیه بر تجارب آژانس های خدمات گردشگری شکل دهنده اش، سفرهای گوناگون برای ذائقه های مختلف مسافران هموطن و خارجی (ورودی) طراحی می نماید. دایره سفرهای ما اکنون شامل بومگردی، شهرگردی، طبیعت گردی، کوهپیمایی و تاریخ گردی است. آنچه برخی سفرها را خاص تر می نمایید، استفاده از خودروهای آفرود در برخی سفرهای طبیعت محور برای پشتیبانی از تیم است.
مجموعه چهارفصل ایران از طریق دفاتر خود اماده ارائه خدمات گوناگون از جمله تهیه انواع تورها و بلیط پروازهای خارجی نیز می باشد. شماره تماس هر کدام از دفاتر در پانویس تمام صفحات سایت موجود است.

علاوه بر برگزاری سفر، آنچه از سفرهایمان آموختیم و آنچه که از نوشته های دیگران فراگرفتیم را در حد بضاعت به اشتراک می گذاریم تا که شاید راهگشای دوست جستجوگری باشد. از اینروست که بخش جاذبه های سفر ، بخش سفرنامه ها، بخش مجله چهارفصل و بخش های دیگر در سایت چهارفصل ایران گنجانده شده است. اگر شما نیز علاقمند به اشتراک گذاشتن تجربیاتتان در این سایت هستید، مقالات و یا گزارش سفرهای خود اعم از سفرهای آفرود، شهرگردی، طبیعت گردی، کوهپیمایی و ... برای ما ارسال نمایید.

تنها در علاقه به سفر مدعی هستیم و یادگیری و دانش افزایی، هرچند خرد چاشنی سفرهایمان است.