درباره ما

چهارفصل ایران


مجموعه "چهارفصل ایران" در سال 1394 با هدف ایرانگردی پرمحتوا در دل شرکت خدمات مسافرتی چاوش جهان سیر شکل یافت. چهارفصل ایران با تکیه بر تیم اجرایی خود انواع تورهای گروهی طبیعتگردی، شهرگردی، کوهنوردی، بومگردی و ماجراجویانه داخلی را بی واسطه، طی سال های گذشته برگزار نموده و همچنان همین رویه را ادامه می دهد.
مجموعه چهارفصل ایران علاوه بر تورهای گروهی و اجرای مستقیم خود، خدماتی همچون تهیه بلیط پروازهای داخلی و خارجی و همچنین تورهای پروازی به مقاصد متداول داخلی و خارجی نظیر کیش، مشهد، قشم، شیراز، ترکیه، مالزی، بلغارستان، ارمنستان، دبی و ... نیز ارائه می دهد.

این مجموعه بصورت ویژه در زمینه ویزای تضمینی توریستی شینگن، کانادا و استرالیا فعال بوده و مشاوران بخش ویزا پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.
02188714086
در علاقه به سفر مدعی هستیم و یادگیری و دانش افزایی، همواره چاشنی سفرهایمان است.

اکنون این مجموعه در حال توسعه بوده و برگزاری تورهای گروهی مستقیم و بی واسطه به مقاصد خاص خارجی نظیر تور طبیعت مالزی، ترکیه، سریلانکا، تانزانیا و مواردی از این دست را در دستور کار خود دارد. چهارفصل مجموعه ایست جوان و امیدوار با آغوش گشاده برای یافتن همکاران و دوستان جدید. این آمادگی را دارد تا با دیگر شرکتهای خدمات گردشگری، برهم نهی انجام داده و توان خود را در برگزاری تورهای مستقیم و بی واسطه را افزایش دهد.
چهار فصل ایران علاوه بر برگزاری سفر، آنچه از سفرهایش آموخته و آنچه که از نوشته های دیگران فراگرفته را در وبسایت خود به اشتراک می گذارد تا که شاید راهگشای دوست جستجوگری باشد. از اینروست که بخش جاذبه های سفر ، بخش سفرنامه ها، بخش مجله چهارفصل و بخش های دیگر در سایت چهارفصل ایران گنجانده شده است. اگر شما نیز علاقمند به اشتراک گذاشتن تجربیاتتان در این سایت هستید، مقالات و یا گزارش سفرهای خود را به آدرس info@4fasliran.com برای ما ارسال نمایید.