جاذبه های این تور
     نزدیکی به برف چال ها در اوج گرمای مرداد لذت کمپینگ در دشتی مرتفع و خنک بازدید از دریاچه کوهستانی بسیار مرتفع صعود تا ارتفاع چهارهزار متری منطقه

قیمت این تور
389000 تومان
تاریخ و زمان حرکت
چهارشنبه 2 مرداد 1398، 5:00 بامداد
تاریخ و زمان بازگشت
جمعه 4 مرداد 1398، حدود 21:00
مدت سفر و مرخصی
3 روز، چهارشنبه و پنجشنبه غیر تعطیل
مکان حرکت
میدان آرژانتین
20 دقیقه قبل از حرکت در محل باشید.

وسیله نقلیه
مینی یا میدل باس، لذت آفرود و پاترول سواری در مسیری کوهستانی
اقامت
2 شب چادر در ارتفاع بالا
شهرهای نزدیک به مقصد
کلاردشت، استان مازندران
درجه سختی
3 از 6 معادل کوهنوردی متوسط و یا طبیعتگردی نسبتا سنگین
حداکثر فعالیت روزانه: بیش از 3 ساعت صعود اجباری در کوهستان همراه با کوله یکروزه
وعده های غذایی تور
1 صبحانه
سایر خدمات تور
تیم سرپرستی، بیمه تا سقف 270 میلیون تومان، چادر برای افرادی که چادر ندارند. (امکان حمل کوله چند روزه با قاطر وجود دارد، هزینه قاطر با همنوردان عزیز است)

برنامه سفر

1روز اول
بامداد از تهران راهی جاده چالوس می شویم. در رستورانی زیبا صبحانه را نوش جان کرده و مسیرمان را تا رسیدن به کلاردشت و قرارگاه کوهنوردی ادامه می دهیم. با همه وسایلمان وسیله نقلیه اصلی را ترک خواهیم گفت و با خودروهای دو دیفرانسیل مسیرمان را به سمت ابتدای پیمایش ادامه خواهیم داد. پس از ترک خودروها، ناهار سبکی که از قبل آماده کرده ایم را میل نموده و کوله های چند روزه مان را تحویل قاطرچی ها برای حمل می دهیم. هزینه قاطر متناسب تعداد بر عهده همنوردان عزیز می باشد. پس از جابجایی ها، پیمایش سه تا چهار ساعته مان در یکی از معروفترین و زیباترین مسیرهای کوهنوردی آغاز می شود. پیش از غروب به محل کمپمان در دشت زیبا و مرتفع حصارچال می رسیم. کمپ را برپا کرده و آماده شام و استراحت می شویم.
وعده های غذایی:
صبحانه: رستوران (تور)             ناهار: طبیعت (گردشگر)              شام: طبیعت (گردشگر)

اقامت درچادر دور از تمدن
2روز دوم
صبح از خواب برخواسته و صبحانه را نوش جان می کنیم. کوله یکروزه را برای پیمایش نسبتا سبک در طبیعت زیبای اطراف آماده می کنیم. مسیر پیمایش تقریبا متوسطی را تا دریاچه ای بسیار مرتفع طی خواهیم نمود و از طبیعت زیبا و متفاوت منطقه بهره مند خواهیم شد. مسیر دریاچه صعودی تقریبا یک ساعته خواهد بود. در صورت امکان و با صلاحدید سرپرست به یکی از قلل بیش از چهار هزار متری منطقه صعود خواهیم کرد. در غیر این صورت از دامنه نوردی در منطقه لذت خواهیم برد و عصرگاه به محل کمپ بازخواهیم گشت.
وعده های غذایی:
صبحانه: طبیعت (گردشگر)             ناهار: طبیعت (گردشگر)              شام: طبیعت (گردشگر)

اقامت درچادر دور از تمدن
3روز سوم
پس از صرف صبحانه کمپ را برچیده و آماده بازگشت می شویم. بسته به میل خود بارها را به قاطرچی ها تحویل خواهیم داد. انتهای مسیر پیمایش بارها را تحویل گرفته و سوار خودروهای دو دیفرانسیل خواهیم شد. هزینه قاطر متناسب تعداد بر عهده همنوردان عزیز است. به مینی باس رسیده و عازم تهران می شویم. ناهار را با تاخیر در رستورانی بین راه صرف می کنیم. شامگاه به تهران می رسیم.
وعده های غذایی:
صبحانه: طبیعت (گردشگر)             ناهار: رستوران (گردشگر)              شام: ---

اقامت ندارد