صعود قله فیل زمین

تور برگزیده هفته
البرز مرکزی با قله های متعدد خود تنوع چشمگیری را در اختیار علاقه مندان کوهپیمایی و کوهنوردی قرار می دهد. دماوند سرفراز تا قله های متعدد شمال پایتخت این فرصت را به کوهنوردان عاشق کوهستان می دهد تا در هر فصل متناسب توان و شرایط خود راهی یکی از مسیرهای زیبای منتهی به این قله ها شوند. قله فیل زمین در میان این قله ها در دسته قله های نسبتا متوسط قرار گرفته و می تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که یک برنامه ورزشی یکروزه با فعالیتی در حدود هشت تا نه ساعته را خواستارند. چهارفصل ایران در نظر دارد در اولین هفته آذر ماه، صعودی به این قله زیبا داشته باشد. جزییات برنامه صعود را می توانید در صفحه صعود قله فیل زمین بخوانید.


جاذبه های این تور
صعود قله 3350 متری قله فیل زمین پیمایش و گذر از باغ های پاییزی لواسان بزرگ دورنمای قله دماوند دورنمای قله توچال دورنمای قله ساکا
اجرای سفرها با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی صورت می‌پذیرد.

قیمت این تور
130000 تومان ، 65000 تومان
تاریخ و زمان حرکت
جمعه 7 آذر 1399، 04:30 صبح
تاریخ و زمان بازگشت
جمعه 7 آذر 1399، حدود 20:00
مدت سفر و مرخصی
یک روز
مکان حرکت
میدان آرژانتین
20 دقیقه قبل از حرکت در محل باشید.

وسیله نقلیه
وسیله نقلیه توریستی کم تعداد جهت رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی، خودرو شخصی
اقامت
ندارد
شهرهای نزدیک به مقصد
لواسان، تهران
درجه سختی
+3 از 6 معادل کوهپیمایی متوسط
حداکثر فعالیت روزانه: 10 ساعت پیمایش

وعده های غذایی تور
ندارد
سایر خدمات تور
تیم راهنمای مجرب، بیمه تا سقف 270 میلیون تومان
1روز اول
صبح خیلی زود به سمت لواسان می رویم. لقمه صبحانه آماده و سبکی را در خودرو نوش جان کرده تا به ابتدای مسیر پیمایش برسیم. صعود امن و دلچسبی را در کنار هم تا رسیدن به قله خواهیم داشت.بعد از چشیدن شیرینی صعود و ثبت عکسهای یادگاری غروب آفتاب به روستای لواسان بزرگ باز خواهیم گشت و با انرژی مضاعف به سمت تهران رهسپار می شویم.