راهنمای ثبت نام تور

1 رزرو اولیه پیش از خرید آنلاین
رزرو اولیه برای ما به منزله سنجش احتمال به حد نصاب رسیدن تور می باشد، لذا خواهشمندیم در صورتیکه تصمیم به شرکت در تور دارید به ما اطلاع دهید. برای رزرو اولیه می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام بصورت مستقیم با مسئول هماهنگی ثبت نامها در ارتباط باشید.
ارتباط مستقیم تلگرامی با مسئول ثبت نام
+989199901677 تنها برای واتساپ
پس از آنکه احتمال برگزاری تور به 50% رسید ثبت نام آنلاین تور باز خواهد شد.
ارتباط با دفتر خدمات گردشگری عضو چهارفصل ایران:
چاوش جهان سیر 88558004
2قوانین کنسلی و قرارداد سفر
- لطفا پیش از ثبت نام قطعی قرارداد تور داخلی (کلیک کنید) و قوانین کنسلی تور (کلیک کنید) را مطالعه فرمایید. در صورتیکه به نمایندگی از چند نفر ثبت نام می نمایید، اطلاع رسانی موارد مذکور به همراهانتان بر عهده شماست.
- حضور همراهان زیر 18 سال تمام منوط به همراهی والدین و یا داشتن رضایت نامه کتبی والدین است.
- شرکت در برنامه منوط به قبول مندرجات قرارداد تور داخلی است.
- با واریز وجه ثبت نام قطعی شده و به منزله قبول قراداد تور و قوانین کنسلی است. عدم اطلاع از مندرجات حقی ایجاد نمی کند.
3ثبت نام قطعی
رزرو اولیه به تنهایی نشانگر ثبت نام قطعی نیست. ثبت نام زمانی قطعی تلقی می گردد که فرآیند خرید بصورت آنلاین در وبسایت ما کامل گردد یا واریز وجه بصورت کلی یا جزیی به شماره حسابهایمان انجام شده باشد.
در صورتیکه آنلاین خرید می کنید نیاز به هیچ گونه مکاتبه ای با ما نیست زیرا نام شما خود بخود وارد لیست همسفرانمان در تور مورد نظر خواهد شد. تنها شماره پیگیری واریزتان را برای مواقع ضروری نگه دارید.
با تکمیل شدن ظرفیت تور، فرآیند ثبت نام آنلاین متوقف خواهد شد. از طریق ارتباط با مسئول ثبت نام می توانید در لیست انتظار تور قرار بگیرید تا در صورت باز شدن ظرفیت ثبت نام نمایید.
در صورت به حد نصاب نرسیدن تور حداقل دو روز پیش از سفر از طریق شماره تماسی که طی فرآیند خرید ثبت نموده اید، اطلاع رسانی خواهد شد و مبالغ عودت داد می شود.
4پس از ثبت نام
از آنجاییکه ممکن است اطلاع رسانی از طریق پیام رسانها و پیامکها به هر فرد دچار اختلال شود لذا تمامی اطلاعات کاربردی برای سفر، مدتی پیش از شروع سفر در وبسایت قرار گرفته است. تنها کافیست با تجهیزات مورد نیاز سفر در زمان و محل مقرر شده برای شروع تور حاضر شوید مگر آنکه کنسلی تور به شما اعلام شده باشد.
علی رغم مورد ذکر شده تلاش می شود بسته به نوع سفر، طی یک یا چند روز قبل از سفر، گروهی در یکی از شبکه های اجتماعی مختص سفر شما تشکیل گردد و یا راهنمایان سفر با شما تماس حاصل نموده و پاسخگوی سوالات احتمالی شما عزیزان باشند.